Bij AS Monaco rommelt het al en het seizoen is nog maar pas bezig. Het vertrek van Radamel Falcao en James Rodriguez ligt duidelijk gevoelig. Danijel Subasic haalde alvast uit naar zijn werkgever. Dat meldt
Goal.com.
"Het is jammer dat Falcao weg is, maar we zijn ook enorm afgezwakt door het vertrek van Ranieri, James Rodriguez en Eric Abidal. Er zijn een trainer en nieuwe spelers voor in de plaats gekomen. We zullen onszelf een nieuwe identiteit aan moeten meten", begint hij zijn verhaal.
Subasic gelooft duidelijk niet in de kansen van Monaco dit seizoen. De Champions League halen, wordt dan ook haast onmogelijk volgens hem. "De Franse competitie is fysiek erg zwaar en ik hoop dat we net zo goed kunnen zijn als vorig seizoen. Maar PSG is opnieuw de torenhoge favoriet. Mochten wij tweede worden, dan is dat een heel knappe prestatie."
LEES OOK:
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd