Cesc Fabregas heeft zijn start bij Chelsea niet gemist. De Spaanse middenvelder was meteen bepalend met vier assists in drie duels.
Chelsea-coach José Mourinho is niet verbaasd over de uitstekende vorm van Fabregas. "Cesc kent de Premier League door en door. In tegenstelling tot andere spelers had hij geen aanpassingsperiode nodig. Hij kende hier vier mooie jaren bij Arsenal en zal ook bij Chelsea schitteren", aldus Mourinho aan het Spaanse
Sport.
Fabregas kende geen al te beste periode bij FC Barcelona, maar de Spanjaard lijkt nu alle frustraties van zich af te spelen. "Cesc is hier heel gelukkig en staat niet onder druk, zoals dat bij Barcelona het geval was. Hij weet dat de coach en zijn teammaats achter hem staan. Zijn uitstekende vorm is geen verrassing voor mij."
LEES OOK:
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet