Guillaume Gillet is aan een uitzonderlijk seizoen bezig bij RSC
Anderlecht en dat is ook het bestuur niet ontgaan. De Brusselaars willen de middenvelder graag langer aan zich binden en deden hem een nieuw contractvoorstel.
Niet Milan Jovanovic, Dieumerci Mbokani of Matias Suarez is momenteel de beste schutter bij Anderlecht. Neen, die eer is weggelegd voor Guillaume Gillet, die dit seizoen al tien maal raak trof voor
paarswit in de
Jupiler Pro League. Ook Europees droeg de Luikenaar zijn steentje bij in het perfecte parcours van Anderlecht en daarom kreeg hij alvast een eerste contractvoorstel van de Brusselse club. Woensdag eindigde Gillet nog als vijfde in het klassement van de Gouden Schoen 2011.
Zondag treedt Anderlecht aan tegen
Club Brugge. Nieuwkomer Patou Kabangu Mulota ondervindt lichte hinder en zal de wedstrijd waarschijnlijk aan zich moeten laten voorbijgaan. Op Patou na, zijn alle andere spelers wel fit voor de eerste clash van 2012.
LEES OOK:
Deschacht onthult waar Anderlecht écht op mikt