David Beckham werd de afgelopen tijd geregeld in verband gebracht met Queens Park Rangers. Neil Warnock, trainer van de Engelse formatie, weet niets over de eventuele komst van de speler van LA Galaxy. Het meest opmerkelijke is dat voorzitter Tony Fernandez de geruchten in de media bracht.
Fernandes, die in augustus een groot deel van de aandelen kocht van QPR, twitterde afgelopen week dat hij Beckham graag naar QPR ziet komen. "Het zou geweldig zijn als we een speler als David Beckham aan konden trekken. Altijd al over gedacht. Laten we zien", luidde de tweet van de Maleisische ondernemer.
"Tony Fernandes en ik hebben niet over Beckham gesproken", vertelde Warnock tegen de
BBC. "Bij deze club zou me niets verbazen, maar het is nu niet aan de orde. Trouwens, tot januari kunnen we helemaal niemand aantrekken, dus waarom zou ik me er nu druk over maken?" Al zou de oefenmeester het niet erg vinden als de Engelsman zou komen. "David is een geweldige professional en heeft veel betekend voor het Engelse voetbal."