Jelle Vossen begint stilaan uitgekeken te geraken op KRC Genk. De aanvaller behaalde naar eigen zeggen al het mogelijke en denkt na over een vertrek. "Alle spelers van mijn generatie die al in het buitenland spelen, zeggen me dat het tijd is voor mij om zo snel mogelijk bij Genk te vertrekken", aldus de Rode Duivel.
"Ik heb hier alles gerealiseerd wat ik wilde", vertelt de aanvaller. "Ik zou nu graag iets anders ontdekken. In januari 2011 had ik geen zin om te vertrekken omdat ik toen al dacht dat we mogelijk kampioen zouden kunnen worden en in de zomer wilde ik ook niet tot elke prijs weg omdat ik vond dat ik met deze club het avontuur in de Champions League moest beleven."
Inmiddels heeft de spits van Genk moeite om zich nog volledig op te laden. "Als ik voor mezelf spreek, is er na het winnen van de beker, de titel en de supercup en het spelen van de Champions League misschien toch onbewust het gevoel dat je het allemaal wel gezien hebt. En wellicht is dat bij enkele andere spelers ook het geval", biecht Vossen op.