RSC
Anderlecht heeft donderdag heel goed nieuws ontvangen. Verdediger Chancel Mbemba is namelijk weer helemaal hersteld van zijn blessure. Dat meldt
Anderlecht Online.
De negentienjarige Mbemba blesseerde zich in de aanloop naar het nieuwe voetbalseizoen aan de hamstring en leek onzeker voor de competitiestart. De Congolese verdediger herstelt echter voorspoedig en maakt weldra zijn comeback. Mbemba volgt momenteel een individueel programma onder het goedkeurend oog van de medische staf.
Paars-Wit kreeg nog goed nieuws te horen, want ook Matias Suarez is helemaal terug. De Argentijnse spits blesseerde zich vorig seizoen aan de knie en was enkele maanden buiten strijd. Het goudhaantje van de Belgische landskampioen heeft de oefenpot tegen Bergen echter goed verteerd en zou weer topfit geraken voor de Supercup tegen Sporting Lokeren.
LEES OOK:
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'