FC Porto-aanvaller Hulk wordt al maanden in verband gebracht met een overgang naar de grote topcompetities. Pinto da Costa, voorzitter van de Portugezen, hoopt dat geen enkele club 83,5 miljoen euro over heeft voor de 25-jarige Braziliaan.
FC Porto wil niet meewerken aan een vertrek van Hulk, die in zijn contract een ontspanningsclause van 83,5 miljoen heeft staan. "Ik hoop dat er geen club is die dat bedrag wil betalen, maar het zou me niet verbazen als er ooit een club komt die daar wel toe bereid is", aldus Da Costa.
De laatste weken wordt het steenrijke Paris Saint-Germain genoemd als mogelijke werkgever. Voor de Fransen is geld geen enkel probleem. De spits ondertekende onlangs nog een contract bij FC Porto, die hem in 2008 ophaalde uit Tokyo.
LEES OOK:
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal