Woensdag om 22u staat de topper tussen Argentinië en Nederland op het programma. Het duel is ook een treffen tussen de sterkhouders Arjen Robben en Lionel Messi. "Robben is veel meer een teamspeler dan Messi", is de mening van analist Henk Ten Cate bij de
NOS.
"Robben doet bijvoorbeeld mee in de omschakeling en Messi niet. Daarnaast is Robben écht een onderdeel van het Nederlands elftal en is Argentinië vooral afhankelijk van Messi. Hij is eigenlijk het team."
"Een ander verschil is dat Messi makkelijker scoort dan Robben. Dat heeft er ook mee te maken dat Messi een vrije rol heeft en kan doen en laten wat hij wil. Maar Robben excelleert en Messi nog niet, hoewel hij toch in álle duels bepalend is geweest."
LEES OOK:
Maradona's hand van God zorgt voor enorme financiële bom