Luis Suarez zal door het bijtincident op het
WK vier maanden aan de kant staan. Hij mag niets doen wat met voetbal te maken heeft, zelfs niet trainen. Ondanks alles wil Barcelona hem toch inlijven, maar de Spanjaarden krijgen nu concurrentie uit onverwachte hoek.
FC Nart, een club uit Abchazië wil de Uruguayaanse topspeler binnenhalen. De FIFA heeft het land niet erkend en daardoor hoopt de club te kunnen profiteren van de situatie. De kans dat Suarez zo'n stap overweegt, lijkt eerder klein. Toch heeft men geloof bij Nart.
"Natuurlijk kunnen we Suarez geen toploon aanbieden, maar onze competitie gaat er steeds meer op vooruit. Bovendien krijgt hij bij ons een unieke kans om zijn conditie te onderhouden", aldus Gennady Tsvinariya, de voorzitter van de club, tegenover
Het Nieuwsblad. Eerder had een club uit Kosovo al een soortgelijk idee.