Frank de Boer zei eerder al dat hij het gevoel had dat hij klaar was voor een stap naar het buitenland. Tot nu toe is het echter nog niet tot een akkoord gekomen met een buitenlandse ploeg. De Boer schonk vrijdagmiddag bij Ajax Life dan ook klare wijn over dit seizoen.
"Ik heb mijn manager gezegd dat hij de telefoon niet hoeft op te nemen", zei de succescoach. Zo zal De Boer zich volledig richten op het nieuwe jaar bij Ajax. Hij hoopt op een nieuwe titel en op een overwintering in de Champions League.
De Boer kon met Ajax al liefst vier keer kampioen spelen. De trainer zou twee maanden geleden in de belangstelling hebben gestaan van Tottenham Hotspur. De Engelse club koos echter voor de Argentijn Mauricio Pochettino.
LEES OOK:
Lommel rondt straffe transfer af: toptalent van Ajax