Thomas Müller hoopt dat 2012 een jaar wordt om nooit meer te vergeten. De aanvaller hoopt met Bayern München en het nationale elftal van Duitsland goede prestaties te boeken in het nieuwe jaar.
Müller kijkt uit naar 2012. "Ook in het nieuwe jaar wil ik sportief succesvol zijn", vertelde de aanvallende middenvelder in gesprek met
Bild. "Het wordt een bewogen jaar met een spannende titelstrijd, de Champions League-finale in München en het EK in Polen en Oekraïne."
De hoge verwachtingen zijn volgens Müller niet erg. "Ik wil zowel bij Bayern als in de nationale ploeg een woordje meespreken. Op het EK zitten we in de groep des doods met Nederland, Portugal en Denemarken. Onze doelstelling is de titel te grijpen, dus twee van deze drie landen zullen hun koffers moeten pakken."
Müller weet dat het op het EK 2012 niet gemakkelijk gaat worden. "In de Champions League zaten we met Bayern ook in de zwaarste groep, samen met Napoli, Manchester City en Villarreal. Niemand had verwacht dat we ons zo soeverein zouden plaatsen."