Liverpool-middenvelder Steven Gerrard neemt binnenkort een besluit over zijn toekomst als international van Engeland. Het land werd al na twee groepsduels uitgeschakeld op het
WK, maar Gerrard gaat eerst op vakantie alvorens hij een beslissing neemt of hij doorgaat als international. De aanvoerder gaat met mensen dichtbij hem praten over zijn interlandloopbaan.
"Het is zo'n grote beslissing", vertelde de 34-jarige Gerrard aan
The Telegraph. "Er is niets van waar dat ik binnen een week mijn pension ga aankondigen. Ik heb bondscoach Roy Hodgson al gevraagd om wat tijd, zodat ik mijn toekomst kan overwegen. Ik zal zeker geen overhaaste beslissing maken."
Engeland werd uitgeschakeld op het WK door nederlagen tegen Italië en Uruguay. Gerrard baalt er verschrikkelijk van. "Ik ben gebroken. Ik heb nog steeds veel pijn om wat slecht is gegaan. Ik moet hier weg om mijn hoofd leeg te maken en dan zal ik een beslissing gaan maken", aldus Gerrard. Bondscoach Roy Hodgson hoopt dat Gerrard doorgaat als international.
LEES OOK:
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash