Aleksander Hleb is momenteel herstellende van een knieoperatie, maar heeft een datum geprikt wanneer hij hoopt zijn debuut te kunnen maken in het shirt van VfL Wolfsburg. De technische middenvelder werd in juni geopereerd en hoopt in oktober weer op het veld te staan.
De oud-speler van onder meer Arsenal wordt gehuurd van FC Barcelona, maar Wolfsburg kan voorlopig nog niet over hem beschikken. Hleb wilde verder alleen een korte reactie geven over zijn nieuwe werkgever. "Ik ben erg blij terug te zijn in de Bundesliga", zo zei de Wit-Rus.
Hleb speelde al eerder in de Bundesliga. Destijds kwam hij uit voor VfB Stuttgart. Hier speelde hij onlangs ook al enkele maanden als huurling. De
Barça-speler werd vorig seizoen verhuurd aan Birmingham City, omdat hij bij de Spaanse topclub niet aan spelen toekomt.