De prestaties van MatÃas Suárez werpen zijn vruchten af. De Argentijnse aanvaller staat sinds 2008 onder contract bij
Anderlecht en is uitgegroeid tot een van de meest waardevolle spelers van de Belgen. Olympique Marseille wil een poging ondernemen om hem binnen te halen.
Volgens het Belgische
Nieuwsblad is Suárez op de schaduwlijst verschenen van Marseille. De Zuid-Fransen willen een nieuwe aanvaller aantrekken en de prioriteit ligt bij Marco Borriello. Mocht de spits om welke reden dan ook niet los te wrikken zijn bij AS Roma, dan heeft men alvast een plan-B opgesteld.
Marseille ziet in Suárez een prima alternatief. De Argentijn, niet te verwarren met zijn naamgenoot die bij Liverpool speelt, werd eerder al aan Arsenal gelinkt. Hoeveel de 23-jarige aanvaller exact moet kosten is onduidelijk.
LEES OOK:
Duranville terug naar Anderlecht: van gouden naar eeuwig talent?