Steve McClaren kan na dit seizoen wel eens terugkeren in de
Eredivisie. De Engelsman ziet het wel zitten om zijn loopbaan in Nederland te vervolgen. Naar verluidt hebben twee clubs na dit seizoen ook interesse.
PSV gaat waarschijnlijk niet door met trainer Fred Rutten en heeft McClaren, die momenteel werkloos is, op een lijst staan met mogelijke trainers. Ook is het nog onzeker of FC Twente doorgaat met trainer Co Adriaanse. Ook de Tukkers zouden het wel zien zitten om McClaren terug te halen naar Enschede.
Om hem aan een Nederlands avontuur te helpen, heeft McClaren afscheid genomen van de Engelse zaakwaarnemer Colin Cordon. De Nederlandse FIFA-agent Rob Jansen is vanaf deze maand de vertegenwoordiger van McClaren. "Jansen heeft een groot internationaal netwerk, dan is een plus een voor mij twee", aldus McClaren.