Dirk Kuyt is met Oranje op het
WK van Brazilië al toe aan zijn vijfde grote tornooi. "Het EK van 2012 was een grote teleurstelling. We waren allemaal bijzonder gefrustreerd over de manier waarop we eruit gingen, maar dat is iets waar we alleen maar van kunnen leren", zegt Kuyt.
"Ik zou dat graag achter me laten met een knalprestatie in Brazilië. Louis van Gaal heeft een frisse wind doen waaien en heeft de ideale mix gevonden tussen jonge en ervaren spelers."
"Wat mijn honderdste cap zou betekenen voor me? In Nederland hebben alleen Edwin van der Sar, Frank de Boer, Rafael van der Vaart, Giovanni van Bronckhorst en Phillip Cocu die mijlpaal gehaald. Als mijn naam wordt toegevoegd, zal ik daar heel blij mee zijn", aldus nog de aanvaller in
Sport/Voetbalmagazine.