AC Milan-trainer Clarence Seedorf gaat zijn basiselftal op de schop gooien. De oefenmeester van de huidige nummer tien van de Serie A gaat zijn elftal op enkele plekken wijzigingen voor het duel met Udinese. Seedorf doet dit mede omdat Milan aankomende dinsdag de return tegen Atlético Madrid speelt in de Champions League.
"Ik zal wijzigingen aanbrengen. We hebben nog een belangrijk duel binnen enkele dagen en ik moet rekening houden met de spelers. Maar dit duel met Udinese gaat een belangrijke test voor ons worden. Het is een sterk team en ik hoop dat ik hetzelfde Milan zie als in de laatste weken", vertelde de Nederlandse coach op een persconferentie.
Keisuke Honda zal zeker in de basis beginnen. De Japanner kwam in de winterstop over van CSKA Moskou en speelde inmiddels zeven competitieduels. Zijn aanpassing aan het Italiaanse voetbal verloopt echter nog enigszins stroef. "Veel spelers aarden lastig in Italië, maar Keisuke is een geweldige speler. Hij zal ongetwijfeld nog groeien in zijn rol", aldus Seedorf over de aanvallende middenvelder.
LEES OOK:
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'