Christian Benteke is een goede vriend van Eden Hazard, met wie hij ook een aantal jeugdreeksen van de nationale ploeg doorliep. "We kennen elkaar al van de U15 en we hebben sindsdien altijd contact gehouden", zegt Benteke in
Sport/Voetbalmagazine.
"Indertijd kwam hij naar mij kijken in Kortrijk en ik naar hem bij Lille. Mocht ik Eden in één woord samenvatten: eenvoud. Het zal niet gebeuren dat hij in de kleine uurtjes ladderzat gefotografeerd wordt. Hij is eerder teruggetrokken, houdt niet echt van disco's en blijft liever een avondje thuis."
"We hebben een beetje hetzelfde karakter, dezelfde manier om tegen de dingen aan te kijken. Velen hebben een verkeerd beeld van hem, want hij is echt heel serieus en verantwoordelijk. Op zijn 23ste is hij een man. Natacha, die hij al heel lang kent, heeft hem evenwicht geschonken en zodoende bijgedragen tot zijn succes."
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt