De topper van de zestiende speeldag tussen Standard Luik en AA Gent eindigde op een brilscore. Het voetbal werd op het einde van de wedstrijd ook nog eens ontsierd door een drieste tackle van centrale verdediger Kanu (Standard). De Braziliaan werd meteen uitgesloten.
Manu Ferrera, de assistent van Gentse trainer Trond Sollied, reageert heftig op de verdediging van Standard: "Felipe en Kanu hebben volgens mij bij elk contact de intentie om te doden. Eigenlijk zouden ze elke match een rode kaart kunnen krijgen."
Waar Ferrera het niet over heeft, is het feit dat ook Gentenaar Pelé Mboyo had kunnen uitgesloten worden. De aanvaller reageert zelf: "In die bewuste fase zet Kanu een tackle in en ik ben wel verplicht om te springen om mezelf te beschermen. Ik probeer hem nog te ontwijken, helaas raak ik hem toch nog. Maar het was zeker geen zwaar contact! In een wedstrijd heb je tal van zulke situaties."