RSC
Anderlecht trekt vrijdag naar Sporting Lokeren. "Dat wordt voor iedereen een belangrijke match. Mogelijk is het wel in ons voordeel dat Lokeren een offensief ingestelde ploeg is", zegt Olivier Deschacht in
Het Nieuwsblad.
"Iedereen beseft dat ons voetbal beter moet. We vormen nog altijd een hechte groep en dat is ook de verdienste van de coach. Van alle trainers die ik hier meemaakte, is John van den Brom de meest correcte. Hij praat veel met de bankzitters en zij begrijpen waarom ze niet spelen."
"Als we aan Play-Off I beginnen met zes punten achterstand, hebben we ons lot nog in eigen handen. In deze competitie speelden we al twee keer gelijk tegen Standard en lagen we niet onder. Het verschil met Standard is dat zij minder punten laten liggen op verplaatsing."
LEES OOK:
Kassa rinkelt: Anderlecht is Saliba definitief kwijt