Anderlecht won donderdagavond met 1-2 op het veld van AEK Athene. Met deze zege behaalt Anderlecht tot nu toe het maximum aan punten in zijn groep in de Europa League. Toch was trainer Ariël Jacobs maar gedeeltelijk tevreden: "We hebben het onszelf te moeilijk gemaakt."
"We moesten eigenlijk al met een score van 1-3 de rust in gaan. We hebben er genoeg kansen voor gehad, onder meer via Matias Suarez." Jacobs ziet ook meteen het verschil tussen de Europa League en de Belgische competitie. "Daar waar we in België wel in staat zijn om een wedstrijd volwassen uit te spelen en de bal in de ploeg te houden, lukt dat hier niet."
"Ik kon niet begrijpen dat de spelers op één helft al onze verdiensten aan het weggeven waren. Alles wat we de afgelopen wedstrijden verdiend hadden, werd op het spel gezet", aldus de niet geheel tevreden Jacobs.