'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

door
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op het veld van RB Salzburg. Blauw-Zwart zal dan wederom niet kunnen rekenen op Ardon Jashari. De middenvelder wil absoluut naar AC Milan en is bereid alles te doen om die transfer erdoor te krijgen.

De affaire rond de regerende 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League, bedaart nu al een hele zomer lang de gemoederen bij de Belgische vicekampioen. Het begon allemaal toen AC Milan zich een eerste keer aan het front meldde. De droomclub van Jashari wist de speler al snel over de streep te trekken.

Maar een vertrek van de middenvelder stond niet in de plannen van Club geschreven. Men wou Jashari nog minstens een jaartje behouden. Vandaar dat Blauw-Zwart meteen een duidelijk standpunt innam. Zo mocht de sterkhouder enkel vertrekken als een recordbod van minstens 40 miljoen euro op tafel werd gelegd.

LEES OOK: 'Jashari stelt ultimatum: Club Brugge ronselt kopers'

Bod van 45 miljoen geweigerd ... door Jashari

Dat bedrag vond Milan dan weer te gortig. De voorbije weken verhoogde het weliswaar met mondjesmaat zijn bod. Momenteel zou een aanbieding van 38 miljoen euro, bonussen inclusief, op tafel liggen. Dat is echter nog steeds onvoldoende voor Club, dat op zijn minst een hoger basisbedrag verlangt van de Milanezen.

Transferexpert Gianluca Di Marzio (Sky Sports) komt nu echter met een opvallende onthulling. Volgens hem ligt er momenteel immers een bod van liefst 45 miljoen euro op tafel. Dit is weliswaar afkomstig van het Saudische Neom SC. En Jashari ziet een overstap naar de Saudische Pro League niet zitten. Ook voor Chelsea FC en Bayer Leverkusen bedankte hij vriendelijk.

Persoonlijk gesprek met Bart Verhaeghe

Zijn intenties blijven dan ook onveranderd: Jashari wil absoluut naar San Siro. En terwijl in Milaan een sleutelmeeting wordt gepland, staat volgens bovengenoemde bron ook in Brugge een belangrijke afspraak op het programma. Zo zou voorzitter Bart Verhaeghe zich persoonlijk met het dossier gaan moeien. De preses hield zich tot dusver op de achtergrond, maar zou dit weekend een onderhoud hebben met Jashari. Daarin zou de speler andermaal zijn transferwens herhalen. Of dat veel zoden aan de dijk brengt, valt echter te betwijfelen.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop

De sportieve leiding van Club heeft het dossier-Jashari niet goed aangepakt ...

Meest recent

'Mourinho verrast Real Madrid compleet met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

9
9
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

83
83
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

14
14
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

30
30
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

71
71
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

82
82
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

265
265
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

136
136
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

161
161
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

358
358
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

56
56
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

798
798
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

245
245
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

301
301
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

817
817
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

101
101
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

878
878
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

344
344
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

530
530
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

501
501
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

273
273
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

901
901
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

531
531

Meer sportnieuws