Atlético Madrid gaat zondag op bezoek bij Rayo Vallecano. Thibaut Courtois en co kunnen mits winst weer over Real Madrid naar de eerste plaats springen. Trainer Diego Simeone rekent alvast op sterspeler Diego Costa.
De 25-jarige Spanjaard scoorde al negentien keer in twintig wedstrijden en dat is ook zijn trainer niet ontgaan. "Diego is bezig aan een geweldig seizoen. Als hij zo blijft presteren, dan zal hij een grote kans maken om de Gouden Bal te winnen", aldus een lyrische Simeone aan
Mundo Deportivo.
Costa kon de laatste zes wedstrijden niet scoren, maar daar maakt Simeone zich geen zorgen over. "Hopelijk vindt hij binnenkort de weg naar de netten terug. Ik maak er me echter niet druk over. Falcao had hier ook zo'n periode en kwam die ook snel te boven."
LEES OOK:
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk