Zaterdagavond ontvangt Lierse in eigen huis
Club Brugge. Vooral voor Carl Hoefkens is het een bijzondere wedstrijd. Hij kwam over van Club Brugge. Toch heeft hij geen revanchegevoelens naar zijn gewezen werkgever toe. Dat zei hij aan
Het Nieuwsblad.
"Uiteraard is dit voor mij een speciale wedstrijd. Ik heb nog steeds veel vrienden bij Club. Uiteindelijk is er in vergelijking met vorig seizoen weinig veranderd in de kern. Ik had in die vier jaar bij Club Brugge een geweldige band met iedereen. Dat mijn contract aan het eind van vorig seizoen niet verlengd werd, verandert daar niets aan. Ik onthoud enkel de mooie momenten. Van rancune is hoegenaamd geen sprake. Weet je, ik ben nog altijd Âsupporter van Club Brugge", spreekt Hoefkens meteen duidelijke taal.
Toch is het duidelijk dat Hoefkens de volle pot wil pakken tegen Club Brugge. "Voor ons zijn de punten gigantisch belangrijk. Club mag alle andere wedstrijden winnen, maar niet vandaag. Onder degradatiedruk spelen is iets speciaal. Eigenlijk is het de eerste keer in mijn carrière. Maar ook Club Brugge moet winnen. Wij vertrekken als underdog. Club mag dan een betere ploeg Âhebben, ook wij beschikken over kwaliteit. We moeten dringend eens stunten. Dat is ons dit seizoen nog niet gelukt. Ik kijk uit naar de topper."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zoekt oplossing, toekomst Club’