Gennaro Gattuso kwam door een oogblessure dit seizoen slechts tot twee officiële wedstrijden. De middenvelder van AC Milan hoorde vorige maand dat hij een half jaar moest toekijken. Het was dan ook verrassend dat de routinier maandag weer aansloot bij de training.
"Ik voetbalde alsof ik dronken was", vertelde Gatusso onlangs over zijn oogproblemen. "Ik zag Zlatan Ibrahimovic op vier verschillende plaatsen." Na diverse onderzoeken bleek dat een operatie de problemen niet zou verhelpen. Als de Italiaan voldoende rust zou nemen dan zou de kans aanwezig zijn dat hij weer helemaal zal herstellen.
Nadat zijn blessure bekend werd leek de loopbaan van Gatusso in gevaar te komen. De 33-jarige Italiaan wil zich niet zomaar overgeven en sloot maandag weer aan bij de training van AC Milan. Hoelang het nog gaat duren voordat de Italiaanse controleur weer in actie gaat komen is onduidelijk.