Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse flankaanvaller staat al een tijdje op de radar van de Koninklijke. Real Madrid kwam met een officieel statement omtrent de geruchten die de ronde deden.
LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'
Real Madrid gelinkt aan OliseReal Madrid zou weer voluit op Olise azen. Althans, dat bericht ging de ronde. Ze zouden zelfs 220 miljoen euro willen betalen voor de Franse winger, maar Real Madrid is die geruchten ondertussen beu.
"Naar aanleiding van de berichten in diverse media over een vermeende interesse van onze club in Bayern München-speler Michael Olise, wil Real Madrid C.F. verduidelijken dat er geen direct of indirect contact is geweest met de genoemde voetballer, zijn vertegenwoordigers of personen uit zijn omgeving", laat de Spaanse topclub weten.
Voorlopig geen contact
"Real Madrid wil tevens de uitstekende institutionele relatie met Bayern München benadrukken, waarmee het een lange geschiedenis van wederzijds respect, samenwerking en bewondering deelt, en betreurt de verspreiding van speculaties die niet overeenkomen met de werkelijkheid. Beide clubs hebben altijd een relatie onderhouden die gebaseerd is op vertrouwen en wederzijds respect."
"Dit komt onder andere tot uiting in de gedeelde overtuiging dat elke potentiële interesse in een speler van de andere club eerst tussen de clubs zelf moet worden besproken, in overeenstemming met de principes van institutionele loyaliteit die van oudsher de relatie tussen Bayern München en Real Madrid hebben bepaald", luidt het nog.
Vincent Kompany zal het graag lezen. Olise lijkt volgend seizoen gewoon nog bij Bayern te spelen.
Claudio Reulens