Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes via makelaars en clubvertegenwoordigers om interesse van bepaalde clubs kenbaar te maken. In Turkije is er een opvallend gerucht.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’
Trabzonspor wil Bibout...Trabzonspor zoekt een nieuwe centrumspits en heeft volgens Turkse media zijn oog laten vallen op Aaron Bibout. De jonge aanvaller brak dit seizoen door in de Cegeka Arena. Een speler met heel veel potentieel.
Racing Genk heeft echter meteen een stevig prijskaartje achter zijn naam gezet. Onder de 15 miljoen euro valt er immers niet te praten. Racing Genk haalde hem een jaar geleden voor ruim twee miljoen euro naar Limburg.
... en Haroun
Bibout is dan ook een speler met veel potentieel. Snel, krachtig en ook wel scorend vermogen. Samen met Robin Mirisola moet hij komend seizoen voor de goals gaan zorgen. Genk heeft daar goud in handen. Een transfer lijkt weinig waarschijnlijk.
Trabzonspor heeft nog een ander talent van Genk op de radar staan. Zo zouden ze wel wat zien in de komst van Kenan Haroun. Dat is een negentienjarige middenvelder van Jong Genk, waar hij vorig seizoen 24 matchen speelde.
Haroun is een speler met Turkse roots, waardoor hij extra in de kijker is gelopen in Turkije. Maar ook daar zal Trabzonspor een goede som op tafel moeten leggen. Haroun ligt immers nog drie jaar onder contract in Limburg, waardoor Genk ook in dat dossier de touwtjes in handen heeft.
Claudio Reulens