Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang wil men echter ook in de Champions League voor het allerhoogste gaan. En dus wordt werk gemaakt van versterking in de breedte.
Coach Vincent Kompany kan met zijn manschappen in München terugblikken op één van de meest indrukwekkende seizoenen in eigen land. Bayern legde inmiddels al beslag op de Duitse landstitel. Dat deed het door ondertussen het doelpuntenrecord aller tijden in de Bundesliga, onaangeroerd sinds 1972, te verpulveren.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’
Lat nog hoger gelegdDaarnaast werd VfB Suttgart dan weer verslagen in de finale DFB Pokal. Het was de eerste keer sinds 2020 dat Bayern nog eens de Duitse bekerfinale kon winnen. Stuttgart werd overigens aan het begin van het seizoen al geklopt in de Duitse supercup. De Rekordmeister pakte in eigen land dus alles wat er te winnen viel.
Maar de lat komt steeds hoger te liggen en de uitschakeling in de halve finales van de Champions League kwam toch behoorlijk hard aan. Maar Kompany benadrukte meteen dat komend seizoen een nieuwe kans volgt in het Kampioenenbal. Daarvoor kan de trainer wel nog wat versterking gebruiken. En die is nu ook op komst.
Middenvelder en back onderweg
Eerder deze week raakte al bekend dat Bayern dichtbij Ismael Saibari staat. De Marokkaanse middenvelder heeft een berenseizoen achter de rug bij PSV en ziet dat allicht beloond worden met een droomtransfer. Bayern wil echter ook in eigen land shoppen. Zo drukt men door voor de 22-jarige back Nathaniel Brown (Eintracht Frankfurt)
Volgens Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky Sports, zitten beide dossiers inmiddels in de finale fase. Kompany zou persoonlijk het licht op groen hebben gezet voor de komst van Saibari en Brown. Met de spelers zelf zou men in grote lijnen rond zijn. Ook de onderhandelingen op clubniveau zouden erg voorspoedig verlopen.
🚨⏳ FC Bayern and PSV Eindhoven are in concrete and positive negotiations over Ismael Saibari. The talks are being facilitated by agent Ali Dursun.
— Florian Plettenberg (@Plettigoal) June 4, 2026
Bayern, led by Max Eberl and Jan-Christian Dreesen, now want to finalise two transfers: Saibari and Nathaniel Brown. Both approved… pic.twitter.com/MDUJuqGk88
Kobe K