Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij Anderlecht toch wel beter presteerde dan nu, al was het seizoen onder Felice Mazzu een drama. Eén speler maakte héél veel indruk op hem in Brussel.
LEES OOK: Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer
Raman looft DolbergBenito Raman kende al een stevige carrière. Hij speelde enkele jaren voor RSC Anderlecht. De huidige aanvaller van KV Mechelen was te gast bij de podcast Cafe Constant en sprak over zijn periode in het Lotto Park.
Er speelden in die periode héél wat aanvallers aan zijn zijde. Kasper Dolberg, Joshua Zirkzee, Fabio Silva, Sebastiano Esposito, Christian Kouamé… Hij sprak zeer lovende woorden over één van hen.
Moeilijke fase bij Ajax
"Dolberg is een van de beste aanvallers waarmee ik ooit heb mogen samenspelen. Technisch zo sterk, balvast, een fantastisch schot, klinisch in de box… Hij was een goede kerel. Dolberg zei wel niet veel in een kleedkamer. Zirkzee? Een speciale, maar goede kerel. Hij was ook een zeer goede voetballer. Beiden waren toch van die Hollandse school”, aldus Raman.
Dolberg kende twee goede jaren bij Anderlecht en vertrok vorige zomer naar Ajax. Daar kent hij een minder seizoen en is hij momenteel bankzitter. Her en der wordt gesproken over een vertrek, maar dat zou niet aan de orde zijn.
Claudio Reulens