Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

door
Hazard eerlijk over Duivels:

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want donderdag raakte bekend dat Thorgan Hazard na zijn straffe prestaties van de laatste weken in de voorselectie zit voor de komende stage in de Verenigde Staten.

Net voor zijn 33ste verjaardag zou de aanvaller zo zijn rentree kunnen maken bij de nationale ploeg, na meer dan drie jaar afwezigheid. Hazard verzamelde 47 caps voor de Rode Duivels, maar zijn laatste optreden dateerde al van het WK 2022 in Qatar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

Hazard heeft weinig trek in bijrol bij Duivels

Domenico Tedesco deed vervolgens geen beroep meer op Hazard en ook Garcia liet hem tot dusver links liggen. De concurrentie is dan ook groot op zijn voorkeursposities. Ook als hij deze keer wel opgeroepen wordt, lijken zijn speelkansen eerder beperkt.

In een bijrol lijkt Hazard echter weinig trek te hebben. "Ik word binnenkort 33 jaar en heb vier kinderen. Tien dagen weg moeten zijn om de hoop te vullen bij de nationale ploeg? Dan blijf ik liever thuis", is hij eerlijk in La Dernière Heure. "Maar ik weet ook dat iedereen voor zijn plaats moet knokken en zal nooit een selectie weigeren."

Al tevreden met carrière

Een derde WK-deelname lijkt dan ook geen al te grote prioriteit te zijn voor Hazard. Die lijkt al tevreden te zijn met de carrière die hij tot dusver gehad heeft bij de nationale ploeg.

"Als je me in het begin van mijn carrière, toen ik bij Lens niet speelde in de Ligue 2, gezegd had dat ik twee WK's en een EK zou spelen, had ik je gek verklaard", grijnst hij. "Ik heb bereikt wat ik wou bereiken. Ik heb fantastische momenten beleefd bij de Duivels. Ik heb mijn land mogen vertegenwoordigen én met mijn broer samen kunnen spelen."

Moet hij opgeroepen worden voor de komende interlands?

Meest recent

Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

21
21
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

24
24
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

88
88
Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

14
14
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

64
64
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

70
70
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

118
118
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

133
133
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

46
46
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

154
154
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

116
116
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

292
292
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

685
685
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

69
69
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

82
82
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

143
143
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

100
100
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

353
353
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

243
243
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

120
120
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

201
201
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

175
175
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

124
124
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

97
97

Meer sportnieuws