Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft via Het Laatste Nieuws aangegeven dat de fans nog maar beter kunnen genieten van één van hun smaakmakers. Hij vertrekt wellicht uit Genk komende zomer.
Bij Racing Genk is Konstantinos Karetsas stilaan onhoudbaar geworden. PSG is de volgende club die wordt genoemd en in Genk beseft men het maar al te goed: de jonge Griek is in de zomer weg.
LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"
Karetsas vertrekt"Het is de droom van elke sportief directeur om zo'n jongen nog een jaar hier te houden, maar de kans is eerder klein. Zo realistisch moet je zijn", geeft De Condé toe. Karetsas is België stilaan ontgroeid.
"Het zal ook van de grootte van de club afhangen. En willen ze hem nog een jaar hier laten of nemen ze hem meteen? Ik vermoed het laatste. In elk geval: het is ingecalculeerd dat het kan gebeuren, maar daar moeten wij en hij nu niet mee bezig zijn", klinkt het.
Duurste Genkie ooit
"Het zijn namelijk heel belangrijke weken voor ons. Als Kos vertrekt, willen wij dat hij dat op een mooie manier doet. Dat kan alleen als hij met ons de resultaten verder opkrikt", luidt het nog.
Bij KRC Genk willen ze van Karetsas de allerduurste uitgaande transfer ooit maken van de club. De international van Griekenland zal dus voor meer dan 25 miljoen euro moeten vertrekken, wat geen probleem lijkt te zijn. Bij Racing Genk hopen ze op ruim dertig miljoen euro voor het toptalent.
Claudio Reulens