'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

375 stemmen
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan de Buffalo's op het punt om een ruwe diamant vast te leggen, al hoopt Rik De Mil vooral ook op direct inzetbare versterking. Om die wens in te willigen blijken zijn bazen in vertrouwde vijvers te vissen.

Eerder bleek reeds dat Stelios Andreou op de radar stond, maar de voormalige verdediger van Charleroi zal uiteindelijk niet naar de Planet Group arena afzakken. Daar duimde De Mil een andere oude bekende opnieuw in de armen te mogen sluiten, want volgens Het Nieuwsblad had AA Gent een oogje laten vallen op niemand minder dan Abakar Sylla.

LEES OOK: AA Gent wint vlot, Union SG ook met overwinning

Chelsea dwarsboomt De Mil

De 23-jarige linkspoot verhuisde in de zomer van 2023 voor maar liefst 20 miljoen naar Strasbourg, waar hij intussen echter op een zijspoor is beland. Volgens de krant zag Sylla, wiens marktwaarde vandaag slechts op drie miljoen wordt geschat, een terugkeer naar België dan ook gerust zitten. Alleen besloot Chelsea een stok tussen de wielen te steken.

De topclub uit Engeland, die dezelfde eigenaar heeft, wil Sylla namelijk inzetten als pasmunt om Tylel Tati los te weken bij Nantes. "Dus wordt Strasbourg gedwongen om de deal met AA Gent op te blazen en moet de Ivoriaan nu onverhoopt naar Nantes", gaat zijn uitleenbeurt ondanks een mondeling akkoord tussen alle partijen daarom dan toch niet door.

AA Gent heeft Hashioka beet

Een flinke opdoffer voor De Mil, die behoudens een verrassing wel een andere naam die vast nog een belletje doet rinkelen mag verwelkomen. Nog volgens de krant bevinden de onderhandelingen rond Daiki Hashioka zich namelijk al in de afrondende fase. De 11-voudig Japans international trok twee jaar geleden voor twee miljoen van STVV naar Luton.

Vandaar trok Hashioka pas vorige zomer naar Slavia Praag, maar vermits hij daar zijn draai niet vond zijn de Tsjechen ook volgens Sacha Tavolieri bereid om hem nu alweer uit te lenen. Of er sprake is van een aankoopoptie is voorlopig niet duidelijk. De 26-jarige rechtsback was destijds goed voor twee goals en 14 assists in 91 optredens voor de Kanaries.

🚀

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

11
11
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

54
54
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

117
117
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

410
410
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

144
144
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

174
174
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

283
283
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

203
203
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

241
241
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

223
223
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

685
685
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

684
684
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

456
456
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

110
110
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

307
307
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

152
152
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

631
631
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

172
172
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

187
187
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

547
547
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

261
261
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

483
483
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

108
108
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

603
603
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1076
1076

Meer sportnieuws