KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van 30 november, maar nu gingen ze op het veld van rode lantaarn Dender nog eens winnen. Daarmee doen ze een goede zaak in de strijd om de top zes.
Die strijd zal Genk moeten leveren met een vrijwel ongewijzigde kern, want directe versterkingen lijken er niet meer te gaan komen in de Cegeka Arena. Wel staat Genk nog dicht bij de komst van een groot talent.
LEES OOK: 'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'
Genk betaalt 1 miljoen voor talent van BeerschotZoals eerder gemeld werkten de Limburgers immers wel nog aan de komst van Emile Doucouré. Volgens Sacha Tavolieri is die overgang ook bijna rond. Er zou een akkoord zijn en de speler wordt maandag verwacht voor zijn medische keuring.
Genk zou uiteindelijk 1 miljoen euro op tafel leggen om de 18-jarige doelman weg te plukken bij Beerschot, waar hij drie keer onder de lat stond bij het eerste elftal. Dit seizoen was hij op het Kiel echter slechts derde doelman.
Stevige concurrentie met Brughmans
Doucouré zou tot 2029 gaan tekenen in Genk. Hij zal wellicht in eerste instantie moeten aansluiten bij Jong Genk, want met Tobias Lawal en Hendrik Van Crombrugge beschikt Genk al over twee uitstekende doelmannen voor de A-kern.
Maar achter hen wordt de concurrentie stilaan zeer groot. Doucouré zal immers moeten gaan strijden met Lucca Brughmans om de post van eerste doelman bij Jong Genk en derde doelman bij het eerste elftal. Ook de 17-jarige geldt echter als een zeer groot talent.
✅ DONE DEAL 🇲🇱🇧🇪
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) February 1, 2026
🧤 Emile Doucouré is set to sign for KRC Genk.
🏥 Medical examination scheduled for this Monday.
🐀🟣💰 Beerschot will receive €1M as a transfer fee.
✍️ Contract until June 2029.
🔄 Deal done by Sports360 GmbH. #mercato #JPL pic.twitter.com/FxOzOubVep
Jannick Lanckriet