'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

1609 stemmen
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in vorm bij Club Brugge. Binnen een halfjaar dreigt de 20-jarige Serviër echter alweer andere oorden op te zoeken, want de kans lijkt groot dat Inter zijn terugkoopoptie zal lichten. Of toch niet?

Na lange onderhandelingen verhuisde Stankovic afgelopen zomer voor een pittig prijskaartje van net geen tien miljoen van Milaan naar Brugge, op voorwaarde weliswaar dat er een terugkoopclausule werd opgenomen in de deal. Na dit seizoen kan Inter hem al voor 23 miljoen weer losweken uit Jan Breydel, een jaar later zou het nog eens twee miljoen extra moeten neertellen.

LEES OOK: 'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Wens van Stankovic

Zeker nu hij zich onder Ivan Leko offensief meer mag uitleven lijkt de kans alvast steeds groter dat de Italianen gebruik zullen maken van die optie. Desnoods om Stankovic direct met winst door te verkopen. Tenslotte neemt de interesse in de viervoudig international, die tot medio 2029 vastligt, alsmaar toe. Vooral in Duitsland blijkt Stankovic op veel clubs hun verlanglijst te prijken.

Toch betwijfelt Franky Van der Elst of het wel zover zal komen. "Ik denk dat Inter hem nog een jaar bij Club zal laten zitten", aldus het icoon van Blauw-Zwart, die nog meer goed nieuws te melden heeft voor de Brugse achterban. "Ik heb zaterdag ook gehoord van iemand die het min of meer kan weten dat hij zelf ook het liefst nog een jaar zou blijven om echt wel te kunnen spelen."

Te duur voor Inter?

"Mocht hij nu al terug gaan, vreest hij blijkbaar dat het toch vooral is om op de bank te zitten. Het zou dus jammer zijn voor zowel Club als hemzelf om nu al terug te keren. Dat is net iets te vroeg", luidt het nog bij Sporza. Nochtans loopt Van der Elst wel hoog op met Stankovic, die in mum van tijd een basisplaats veroverde en vooral de voorbije weken dus bijzonder goed op dreef is.

"Een echte voltreffer. Qua puur talent en klasse is hij volgens mij zelfs beter dan Onyedika. Van nature is hij een echte zes, mét scorend vermogen", klinkt het nog. "Hij is vooral in het defensieve aspect heel sterk, maar om te stellen dat hij al 23 miljoen waard is ... Voor mij is het zeker niet gegarandeerd dat ze zoveel geld aan hem gaan spenderen", treedt Arnar Vidarsson hem bij.

Denkt u dat Stankovic minstens nog een jaar in Brugge zal blijven?

Meest recent

Neville ziet WK-sensatie: "Hij is dé superster"

Engeland staat in de halve finale van het WK. De Engelsen rekenen op onder meer Jude Bellingham om ...

16
16
Garcia nog bondscoach? Boskamp geeft zijn oordeel

Rudi Garcia leverde sinds hij bondscoach werd van België uitstekend werk. Een coach die alle ...

107
107
'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

100
100
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

29
29
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

230
230
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

145
145
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

757
757
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

210
210
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

272
272
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

342
342
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

323
323
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

296
296
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

300
300
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

790
790
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

729
729
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

527
527
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

128
128
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

349
349
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

160
160
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

668
668
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

195
195
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

198
198
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

562
562
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

275
275
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

492
492

Meer sportnieuws