Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende wedstrijd. Blauw-Zwart maakt nog kans op de volgende ronde, maar dan zal het in eigen huis moeten winnen.
De resultaten van de afgelopen weken zaten niet mee, maar in het kampioenenbal werd uitgehaald tegen Kairat Almaty en vervolgens ging Zulte Waregem voor de bijl in een spektakelmatch. Tegengoals zijn echter een probleem.
LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan
Leko moet ingrijpenVolgens Niels Poissonier, chef voetbal van Het Laatste Nieuws moet Ivan Leko ingrijpen. Simon Mignolet moet weer onder de lat. “Ik vraag mij af: van die elf tegendoelpunten, hoeveel had Club er geslikt met de beste Mignolet in doel?”
Nordin Jackers zag er weer niet goed uit tegen Zulte. “Dat eerste doelpunt van Zulte Waregem, sorry, dat mag je nooit slikken. Daar staat Jackers, ik weet niet waar hij precies staat maar hij doet niets. Die derde kan je ook hebben. Centraal in doel, toch?”
Overleven in Europa
Poissonier was snoeihard voor Jakcers. “Ik denk oprecht dat Simon Mignolet dringend weer in doel moet. En sorry, dat sijpelt door naar je verdediging. Hoe je het draait of keert. Er zitten geen grote blunders bij, maar er zitten wel ballen bij die je moet en kan pakken.”
Leko krijgt aldus nog gouden raad vlak voor de Champions League-clash tegen Marseille. “Als Club Brugge wil overwinteren in de Champions League, moet het woensdag met Simon Mignolet spelen”
Stephan Calander