Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

door
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer opmerkelijke deal. Zoals de voorbije dagen al werd aangekondigd, zien ze Kaye Furo naar de Premier League vertrekken.

De 18-jarige talentvolle spits kon zich nog niet echt doorzetten in de hoofdmacht, maar was door zijn grote potentie wel al een tijdje grof wild. Omdat hij ook zijn in 2027 aflopende contract niet wou verlengen, besloot Club nu toch maar te cashen.

LEES OOK: Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Brentford stelt Furo voor

Deze week werd duidelijk dat Brentford doorgeduwd had voor de Jonge Duivel. De nummer vijf in de Premier League had naar verluidt zowat 10 miljoen euro veil voor de tiener, waar ook nog bonussen en een aanzienlijk doorverkooppercentage bovenop komen.

De deal werd zondagavond ook helemaal afgerond. Furo tekende bij Brentford een contract voor 5,5 seizoenen. "Kaye is iemand die we al een tijdje volgen en we zijn heel blij dat we hem kunnen binnenhalen", reageert hoofdtrainer Keith Andrews. "Zijn kwaliteiten bevallen me en ik denk dat we hem hier verder kunnen ontwikkelen. Ik twijfel niet dat hij voor ons een grote speler kan worden."

Club ziet talent vertrekken

Voor Club is het vertrek van Furo toch een tegenvaller, want ze rekenden toch op hem voor de toekomst. Ze hadden hem in de zomer doorgeschoven naar de A-kern en daar kreeg hij ook alsmaar meer zijn kansen. Hij had Gustaf Nilsson al voorbijgestoken in de pikorde om derde spits te worden.

Uiteindelijk kwam Furo slechts acht keer in actie voor het eerste elftal bij Club, waarin hij één keer scoorde en één assist gaf. Hij speelde ook nog 41 wedstrijden in 1B voor Club NXT. Daarin stond hij acht keer aan het kanon.

Zal Furo in de Premier League doorbreken?

Meest recent

Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

5
5
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

76
76
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

91
91
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

28
28
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

58
58
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

37
37
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

201
201
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

197
197
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

64
64
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

155
155
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

169
169
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

188
188
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

169
169
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

71
71
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

45
45
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

183
183
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

86
86
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

397
397
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

320
320
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

101
101
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

637
637
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

73
73
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

691
691

Meer sportnieuws