'Anderlecht gaat hard: oplossing voor Hatenboer gevonden'

571 stemmen
'Anderlecht gaat hard: oplossing voor Hatenboer gevonden'

Bij Anderlecht is de eerste prioriteit van deze winter om de veel te ruime spelerskern af te slanken. Het lijkt erop dat ze daar snel werk van zullen maken. De eerste uitgaande transfers lijken nu al afgerond te gaan worden.

Zo lijkt Mads Kikkenborg op weg naar de uitgang bij Paars-Wit en ook voor Cedric Hatenboer zou nu een oplossing in de maak zijn. De Nederlandse middenvelder wou en mocht vertrekken nadat zijn transfer een complete flop werd.

Anderlecht telde in januari 2025 meer dan 2 miljoen euro neer om de 20-jarige weg te halen bij Excelsior, waar hij wel nog het seizoen uit mocht doen. In de zomer sloot hij aan op Neerpede, maar daar kon hij Besnik Hasi nooit overtuigen.

LEES OOK: 'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Anderlecht vindt oplossing voor Hatenboer

Hatenboer speelde uiteindelijk zelfs nooit een wedstrijd voor het eerste elftal. Hij kwam wel vijf keer in actie voor de RSCA Futures in 1B, maar daar wou hij niet langer uitkomen. Een al dan niet tijdelijk vertrek was zo de enige uitweg.

Aanvankelijk werd Antwerp genoemd als mogelijke bestemming, maar de Great Old besloot uiteindelijk om niet toe te slaan. Nu wordt er echter alsnog een oplossing gevonden. Hatenboer keert terug naar zijn thuisland.

Zo goed als rond met Telstar

Daar staat volgens Algemeen Dagblad Telstar klaar om hem een kans te geven. Ze zouden zo goed als rond zijn met Anderlecht om Hatenboer voor de rest van het seizoen te huren. Zo kan de jongeling zich in de Eredivisie bewijzen.

Daarin zal hij Telstar aan het behoud moeten helpen. De promovendus staat halfweg het seizoen op een veilige vijftiende plaats, maar heeft wel slechts één puntje meer dan achtervolgers Volendam en Heracles en twee punten meer dan rode lantaarn NAC.

Zal Hatenboer daar wel zich kunnen doorzetten?

Meest recent

Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

1
1
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

7
7
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

42
42
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

77
77
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

57
57
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

186
186
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

44
44
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

360
360
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

324
324
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

273
273
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

134
134
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

601
601
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

71
71
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

193
193
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

90
90
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

173
173
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

92
92
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

703
703
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

206
206
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

114
114

Meer sportnieuws