Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

door
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd tegen Olympiakos een zware spierblessure opliep. Nu lijkt de comeback van de Rode Duivel bij Napoli echter zeer dichtbij te komen.

De spits reisde deze week immers al mee met zijn teammaats af naar Saudi-Arabië, waar Napoli in de komende dagen de Italiaanse Supercup afwerkt. Donderdagavond staan ze in de halve finale tegenover AC Milan.

LEES OOK: De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Wellicht nog geen minuten voor Lukaku

Het zal voor Lukaku de eerste keer dit seizoen zijn dat hij op het wedstrijdblad verschijnt. Maar of en hoeveel speelminuten zal maken, is echter een andere vraag. Antonio Conte gaf alvast een duidelijke hint.

"Romelu heeft geen matchritme in de benen. We moeten geduld hebben en wachten op het juiste moment", citeert Het Laatste Nieuws de trainer. De kans lijkt dus niet bijster groot dat Lukaku straks al op het veld zal verschijnen.

Conte wil geen risico nemen

Wanneer dat dan wel zal gebeuren, wil Conte nog niet zeggen. "De resultaten van zijn testen zullen bepalen wanneer een terugkeer mogelijk is. Al gaan we daarbij niet het minste risico nemen op herval", verzekert hij. "Maar het feit dat hij weer bij de groep is, is erg belangrijk voor ons. Hij heeft veel invloed in onze kleedkamer."

Op zijn minst bezorgt Lukaku nu al zijn team dus een mentale opsteker. Tijdens zijn afwezigheid ging Napoli de voorbije maanden door enkele moeilijke momenten, al staan ze er al bij al nog altijd goed voor. In de Serie A staan ze derde op amper twee punten van leider Inter, terwijl ze in de Champions League ook nog op koers liggen voor de play-offs.

Zal Lukaku snel weer op topniveau zijn?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

22
22
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

102
102
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

73
73
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

62
62
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

130
130
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

283
283
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

120
120
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

295
295
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

107
107
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

167
167
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

152
152
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

593
593
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

146
146
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

259
259
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

218
218
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

102
102
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

335
335
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

347
347
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

253
253
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

261
261

Meer sportnieuws