'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

door
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel in de lappenmand met een zware blessure, maar intussen is hij bijna weer helemaal fit. In Italië menen ze te weten hoe zijn terugkeer zal verlopen.

Er werd daar de voorbije weken al druk gespeculeerd over wanneer Lukaku terug op het veld zou kunnen staan. De wedstrijd tegen AS Roma op 30 november of de matchen van de voorbije week tegen Juventus en Benfica werden naar voor geschoven, maar zo ver kwam het uiteindelijk niet.

LEES OOK: Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Lukaku weer op trainingsveld

Antonio Conte liet na de nederlaag op Benfica ook al weten dat Lukaku er zeker niet bij zal zijn in de competitiematch tegen Udinese van dit weekend. Hij gaf aan dat onze landgenoot nog niet met de groep getraind had en dus onmogelijk speelklaar kon raken.

Volgens Il Mattino zou Lukaku vrijdag echter voor het eerst weer aansluiten bij de groepstraining. Daarmee wordt een belangrijke stap gezet richting zijn rentree, al zal hij ongetwijfeld fysiek eerst nog moeten opbouwen voor hij weer helemaal klaar is voor de strijd.

Napoli neemt geen risico

De krant weet dat Lukaku volgende week wel mee zal afreizen met zijn ploegmaats naar Saudi-Arabië, waar de Italiaanse Supercup gespeeld wordt. De kans lijkt echter zeer klein dat hij al minuten zal maken in de halve finale tegen AC Milan. Er wordt gerekend op hooguit een zeer korte, symbolische invalbeurt.

Bij Napoli zijn ze er immers als de dood voor om Lukaku te snel weer te brengen. Liever nemen ze wat langer hun tijd om er zeker van te zijn dat hun prijsschutter fysiek helemaal klaar is en niet zal hervallen in zijn blessure.

Pakt Napoli zijn terugkeer goed aan?

Meest recent

Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

7
7
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

73
73
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

70
70
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

29
29
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

98
98
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

33
33
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

107
107
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

65
65
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

171
171
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

477
477
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

392
392
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

50
50
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

375
375
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

131
131
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

57
57
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

114
114
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

102
102
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

366
366
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

243
243
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

276
276
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

206
206
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

130
130
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

310
310
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

351
351

Meer sportnieuws