Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars zetten hun voet naast de Europese middenmoot. Dat is bijzonder knap. Eén speler laat een geweldige indruk achter en Toby Alderweireld was bij VTM lyrisch.
Union SG deed het bijzonder goed tegen ploegen als PSV, Galatasaray en Olympique Marseille. Ploegen uit de Europese middenmoot en het is bijzonder straf dat USG in zijn eerste Champions League-campagne dergelijke prestaties levert. Dat verdient niets dan lof.
LEES OOK: Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"
Union maakt indruk in de Champions LeagueTegen de Europese subtop, ploegen zoals Newcaste en Inter, komen ze logischerwijs veel meer in de problemen. In de volgende match nemen ze het op tegen de Europese top met Bayern München. Als Vincent Kompany daar geen c-team opstelt, maakt Union SG er geen kans. Op de laatste speeldag geven ze dan met Atalanta weer een Europese middenmoter partij. Daar mag Union weer dromen van een stunt.
Union SG speelt dus een goede campagne in de Champions League. Toby Alderweireld was na de 2-3-nederlaag tegen Marseille lyrisch over Adem Zorgane. Die doet het bijzonder goed sinds hij afgelopen zomer voor 5 miljoen euro overkwam van Sporting Charleroi.
Zorgane outstanding
"Hij speelt altijd rustig, is fysiek sterk. Hij deed het al in de Belgische competitie maar hij is de beste speler van Union SG in de Champions League. Ik heb het gevoel dat hij elke match beter wordt. Het is iemand die een hoger niveau aankan", aldus Alderweireld.
De kans lijkt groot te zijn dat Zorgane Union na één seizoen gaat verlaten. Hij liet in interviews al meermaals blijken dat hij graag naar een topcompetitie wil. De jackpot lonkt op die manier weer voor de Belgische landskampioen.
Claudio Reulens