Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

door
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. het trok namelijk aan het langste einde in de Oost-Vlaamse derby tegen Jong Gent: 1-3. Onder meer Radja Nainggolan tekende voor een puik doelpunt.

Lokeren maakte vorig seizoen zijn rentree in de tweede divisie en legde toen meteen beslag op de zevende plek in de eindstand. In de huidige jaargang wil het dan ook beter doen en indien mogelijk zelfs meestrijden voor promotie. Maar de start van het seizoen was behoorlijk dramatisch. 

LEES OOK: ‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

Uitstekende reeks intact

De Waaslanders gingen in hun eerste vier competitieduels telkens onderuit en werden ook nog eens uit de beker gewipt door Belisia Bilzen. De positie van coach Vreven kwam zo serieus onder druk te staan. Maar hij bleef op post en vervolgens werd de ommekeer toch ingezet op Daknam.

Zo verloor Lokeren geen enkele wedstrijd meer sinds eind september op Beerschot. Die knappe reeks werd zondag ook intact gehouden in de derby tegen Jong Gent, momenteel de hoogst gerankte van de beloften-ploegen in de CPL. De Waaslanders haalden het met 1-3.

Heerlijk doelpunt Nainggolan

Via Janssen kwamen de bezoekers al na enkele minuten op voorsprong, maar met een strafschop zette Mukuna meteen weer orde op zaken. Vervolgens achtte Nainggolan zijn moment gekomen. De ex-Rode Duivel mag al wel 37 jaar oud zijn, er steekt duidelijk nog heel wat buskruit in zijn voeten.

Op dat moment was de partij nog geen kwartier ver, al ging de storm toen wel wat liggen. Vlak voor rust maakte Soumaré er uiteindelijk toch 1-3 van, dat bleek meteen de eindstand. Lokeren houdt zijn ongeslagen reeks dus intact en wipt over onder meer Jong Gent naar de achtste plek in het klassement.

Nainggolan zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de meeste eersteklassers ...

Meest recent

Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

7
7
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

37
37
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

85
85
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

69
69
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

31
31
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

63
63
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

217
217
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

105
105
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

53
53
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

376
376
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

248
248
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

577
577
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

86
86
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

146
146
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

423
423
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

352
352
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

195
195
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

144
144
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

114
114
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

518
518
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

97
97
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

357
357
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149

Meer sportnieuws