Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor Besnik Hasi. De trainer krijgt immers af te rekenen met de nodige blessures en zag donderdag in Genk bijvoorbeeld nog Augustinsson uitvallen.
Daarnaast dreigt hij straks ook nog een handvol spelers af te moeten staan voor de Africa Cup. De spoeling zou op die manier plots wel heel erg dun kunnen worden. Hasi zal dus misschien wel moeten gaan vissen bij de RSCA Futures.
LEES OOK: Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap
Ashimeru duikt plots op bij FuturesDaar dook zaterdag plots een zeer verrassende naam op in de selectie. Voor de wedstrijd op RWDM zat plots Majeed Ashimeru op de bank. De Ghanese middenvelder speelde als invaller ook het laatste halfuur mee.
Het waren pas zijn eerste speelminuten van het seizoen. Ashimeru werd in de zomer immers samen met Thomas Foket, Mats Rits en Alexis Flips verbannen uit de A-kern bij Anderlecht. Sindsdien traint het kwartet mee bij de Futures, waar ze echter niet aanmerking kwamen voor speelminuten.
Comeback of met oog op transfer?
Maar nu mag Ashimeru plots toch weer meespelen. Of dat gebeurt in het licht van de nodige afwezigen, is echter maar de vraag. Op het middenveld blijven er voorlopig immers wel genoeg opties over.
De kans lijkt dus groter dat Ashimeru zich nog eens mag laten zien in de hoop dat er op die manier in januari wat meer interesse zal zijn. Anderlecht hoopt zijn overbodige kwartet dan eindelijk te kunnen gaan slijten.
Jannick Lanckriet