In La Liga was er om 16u15 de kraker tussen Atlético Madrid en Real Madrid.
LEES OOK: 'Ondanks 18 op 18: Real haalt Premier League-ster in 2026'
Vier goals in de eerste helftAtlético Madrid begon het best aan de partij en Le Normand opende al na veertien minuten de score. Courtois baalde uiteraard. Hij wil altijd nog dat tikkeltje meer winnen als het tegen zijn ex-ploeg is.
Bij Real hebben ze met Mbappé echter een spits in de rangen die op elk moment kan scoren. De Fransman is uitstekend bezig en na 25 minuten hing hij de bordjes weer in evenwicht. En Real bleef doorgaan.
Net voor de rust was het Vinicius die Güler bediende, en zo stond het 1-2. Atlético Madrid stevig in de problemen, want Real toonde zich zeer efficiënt. Alvarez reageerde met een knal tegen de paal. Op slag van rust was het dan toch 2-2 via Lenglet, maar Courtois ging meteen verhaal halen voor een handsbal. Die treffer werd dan ook logischerwijs afgekeurd. Maar nog was het niet gedaan, want in de extra tijd was Sorloth dan toch de man die voor de oververdiende 2-2 zorgde.
Alvarez de grote held
Arda Güler ➡️ Kylian Mbappé
— DAZN België (@DAZN_BENL) September 27, 2025
Vinicius ➡️ Arda Güler
De aanvallers van Real zijn in bloedvorm. 🔥 #AtlétiRealMadrid pic.twitter.com/GAuCQEcAiw
In de tweede helft ging Atlético Madrid er helemaal over. Al snel na de rustpauze benutte Alvarez een strafschop. Kon Real Madrid reageren? Neen, want Alvarez sloeg hen helemaal K.O. met de 4-2. Ging de thuisploeg de grote rivaal zelfs nog een pijnlijke nederlaag aansmeren? Ja, want Antoine Griezmann maakte er zelfs nog 5-2 van en Atlético nadert zo tot op zes punten van Real.
🕸️ | Julian Álvarez is gewoonweg een meester in vrije trappen! 🤯🧨 #AtlétiRealMadrid pic.twitter.com/TWolRelV1M
— DAZN België (@DAZN_BENL) September 27, 2025