Nieuwe smaakmaker bij KV Mechelen: "Verwacht veel van hem"

door
Nieuwe smaakmaker bij KV Mechelen:

KV Mechelen kende een druk laatste deel van de transfermarkt. Er vertrokken heel wat spelers, maar er kwamen er ook een aantal bij. Trainer Frederik Vanderbiest velde zijn oordeel over de mercato van de Maneblussers.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Nieuwkomers bij KV Mechelen

KV Mechelen haalde enkele leuke talenten, zoals onder meer Mathis Servais. Die kwam over van SK Beveren, waar hij vorig jaar indruk maakte. "Een typische box-to-box”, beschrijft Vanderbiest zijn polyvalente nieuwkomer. "Mathis heeft diepgang, voetballend vermogen én een goeie traptechniek. Bovendien voegt hij gestalte toe. Of hij hoger of lager speelt, moet nog blijken."

Myron Van Brederode moet Nikola Storm opvolgen. Van hem verwachten ze veel in Mechelen. "Met hem hebben we kwaliteit bijgehaald. Op termijn verwacht ik veel van hem. Hij durft doordraaien en richting doel draaien. Alleen zijn statistieken moet beter. Hij moet nog meer trappen."

Afwachten welk niveau ze halen

KV Mechelen verloor echter veel ervaring. Storm, Schoofs, Hairemans, Pflücke... Jongens waarvan je wist welk niveau ze gingen halen. Dat is minder het geval bij de jonge garde, die wellicht meer ups en downs gaan hebben.

"Op termijn kunnen we stappen stappen, maar of we op dìt moment versterkt zijn, kan ik niet inschatten. Ze hébben kwaliteiten, en op training oogt het prima. Afwachten of ze dat nu al matchen kunnen omzetten", zei de trainer nog aan Het Laatste Nieuws.

KV Mechelen is goed begonnen aan het seizoen. Met een 11 op 18 staan ze knap derde in de Jupiler Pro League. Pakken ze vanavond ook de scalp van Standard?

Is KVM versterkt?

Meest recent

Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

18
18
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

26
26
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

149
149
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

45
45
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

188
188
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

85
85
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

506
506
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

334
334
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

92
92
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

441
441
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

494
494
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

798
798
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

149
149
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

109
109
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

131
131
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

165
165
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

195
195
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

245
245
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

89
89
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

554
554
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

472
472
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

947
947
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

386
386

Meer sportnieuws