'Opsteker AA Gent: volgende banneling is weg'

door
'Opsteker AA Gent: volgende banneling is weg'

AA Gent beleefde een zeer moeizame mercato. De Buffalo's moesten lange tijd wachten op versterking, terwijl ook het vinden van oplossingen voor overbodige spelers niet altijd even vlot ging. Op dat laatste vlak boeken ze nu wel stevige vorderingen.

Een aantal spelers kregen de voorbije weken nog te horen dat ze niet passen in de plannen van Ivan Leko. Stilaan vinden zij echter ook onderdak. Zo zette Hugo Gambor woensdag al zijn handtekening bij Troyes.

LEES OOK: Leegloop gaat verder: AA Gent kondigt volgende transfer aan

Gent vindt ook uitweg voor Varela

Ook voor andere overbodige pionnen is een oplossing in de maak. Ismaël Kandouss lijkt terug te gaan keren naar Marokko en volgens Sacha Tavolieri is er nu ook eindelijk een uitweg gevonden voor Helio Varela.

De Kaapverdische winger kon zich vorig seizoen niet doorzetten. In de voorbereiding kende hij nog even een opflakkering, maar na de eerste competitiematchen verdween hij weer uit beeld. Nu heeft Varela een nieuwe club beet.

Varela kiest voor Israël

Hij had aanvankelijk een aanbieding uit Rusland op zak, maar zou nu kiezen voor een avontuur in Israël. Daar zou Maccabi Tel Aviv hem willen binnenhalen. Alle partijen zouden de transfer nog voor het einde van de week willen afronden.

Gent zal wellicht wel een verlies moeten slikken op de 23-jarige, want het betaalde een jaar geleden nog meer dan 3 miljoen euro voor zijn komst. Door zijn geringe speeltijd is de marktwaarde van Varela sindsdien echter stevig gekelderd.

🔥 Wat iedereen nu leest

Tessa Wullaert vecht met gebroken hart tegen de tranen
Tessa Wullaert vecht met gebroken hart tegen de tranen
'Marc Coucke slaat hard terug na hallucinante oplichting'
'Marc Coucke slaat hard terug na hallucinante oplichting'

Had Gent hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

DAZN speelt open kaart: deadline voor telco's bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend al speeldag zes op het programma, maar van een akkoord ...

77
77
KV Mechelen op dreef: Raman verlengt, vers bloed op komst

Door een 2-1 nederlaag tegen Antwerp is KV Mechelen niet langer ongeslagen, maar met een acht op 15 ...

47
47
Jashari incasseert mokerslag van formaat bij AC Milan

Na een ongeziene transfersoap verhuisde Ardon Jashari deze zomer voor een recordbedrag van Club ...

284
284
D-Day voor Vandenhaute: Hasi op de wip bij Anderlecht?

Na het 1-1 gelijkspel in de heenwedstrijd moet RSC Anderlecht straks in Athene de kwalificatie voor ...

296
296
Hayen hakt knoop door: wissel van de wacht bij Club Brugge

Club Brugge beukte woensdag met glans de poorten naar de Champions League open. Na de demonstratie ...

415
415
'Transferbom in Anderlecht: nieuwkomer al richting exit?'

In de Hel van Athene moet RSC Anderlecht vanavond AEK zien te kloppen. Om een ticket voor de ...

533
533
Karl Vannieuwkerke ontroert iedereen bij plots afscheid

Karl Vannieuwkerke is al jaren een vaste waarde in de Vlaamse sportjournalistiek. Bekend om zijn ...

464
464
Leegloop gaat verder: AA Gent kondigt volgende transfer aan

Een geweldige start heeft AA Gent dit seizoen zeker niet genomen met een vier op twaalf. Ivan Leko ...

208
208
'Club Brugge wrijft zich in de handen na Ordoñez-update'

Club Brugge plaatste zich woensdagavond zonder enig probleem voor de league phase van de Champions ...

472
472
'Genk aast op nog offensieve opportuniteit'

Bij Genk lijken ze in de komende dagen nog te gaan cashen op Tolu Arokodare, want de prijsschutter ...

152
152
'Opsteker AA Gent: volgende banneling is weg'

AA Gent beleefde een zeer moeizame mercato. De Buffalo's moesten lange tijd wachten op versterking, ...

138
138
'Verrassende transfers voor Faes en Idumbo'

In de meeste landen sluit de transfermarkt op 1 september, wat betekent dat er nog maar enkele dagen ...

86
86
'Genk wrijft zich in handen: topdeal Tolu nadert'

KRC Genk beleeft een opmerkelijke mercato. Het zag met Bonsu Baah een titularis onverwacht voor veel ...

256
256
'Dilemma voor Club: plots knaltransfer Onyedika'

Club Brugge mag zich weer opmaken voor een avontuur in de Champions League nadat het in de play-offs ...

1214
1214
'Xavi Simons in Londen: straffe transferwending op komst'

Er staan in de laatste dagen van de zomermercato nog enkele knaltransfers op til. Één ...

122
122
'Beerschot zit opgescheept met dure flop'

Beerschot kon zich vorig seizoen niet handhaven in de Jupiler Pro League en moest dus na ...

325
325
'Julie Vanloo deelt vlammend statement via Instagram'

Julie Vanloo is al enkele jaren één van de absolute publiekslievelingen bij de Belgian ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer voor Tolu, beslissing Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

771
771
Degryse schrikt enorm: “Extra wapen van Club Brugge”

Club Brugge is door naar de League Phase van de Champions League, en hoe! Blauw-Zwart won in Ibrox ...

911
911
Vincent Kompany in shock: “Complete black-out”

Vincent Kompany kroop met Bayern München door het oog van de naald in de beker. Tegen ...

187
187
'Rampscenario Anderlecht loert om de hoek'

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene. In de ...

490
490
'Vermeeren zorgt voor grote transferverrassing'

De zomermercato zit stilaan in zijn laatste rechte lijn en we mogen nog beweging verwachten rond ...

1178
1178
Rangers-trainer door het stof: "Ik ben beschaamd"

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de league phase van de Champions League en dat ...

389
389
Madou licht tipje van de sluier over transferplannen Club

De kassa van Club Brugge rinkelt nogmaals. Met een straffe 6-0 tegen Rangers plaatste Blauw-Zwart ...

1018
1018
Ruben Van Gucht shockeert fans: "Ik doe het zonder"

Ruben Van Gucht (38) laat zich steeds meer zien als iemand die zijn eigen regels volgt. De ...

380
380

Meer sportnieuws