'Code rood bij Club Brugge: exit in stroomversnelling'

1486 stemmen
'Code rood bij Club Brugge: exit in stroomversnelling'

Na de 1-3 zege in Glasgow moet Club Brugge volgende week woensdag in eigen huis de poorten naar de Champions League openbeuken. Achter de schermen eisen terwijl ook transferperikelen echter nog altijd de aandacht op in Jan Breydel. Zo dreigt één dossier stilaan in een stroomversnelling te belanden.

We hebben het dan niet over Joel Ordoñez, die aan de mouw getrokken wordt door Crystal Palace en Olympique Marseille. Voorlopig zit er daar nog geen schot in de zaak, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd. Hoewel hij in Schotland zijn terugkeer vierde in de wedstrijdkern blijkt Nicky Hayen momenteel echter sowieso niet meer echt op hem te rekenen.

LEES OOK: Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Interesse in Onyedika

Raphael Onyedika daarentegen bleef zich de voorbije weken plichtbewust van zijn taken kwijten. Zo was de af en toe onderschatte controleur op het middenveld tegen Rangers andermaal geruisloos een van de absolute uitblinkers. Een zoveelste glansprestatie die blijkbaar niet onopgemerkt is voorbijgegaan, want de interesse neemt ineens stevig toe.

De afgelopen weken bleef het opvallend stil rond Onyedika, maar na drie jaar lijkt een stap hogerop de logica zelve. Dat de 24-jarige Nigeriaan, die nog tot medio 2027 vastligt, de kassa deze zomer zou laten rinkelen leek dan ook een uitgemaakte zaak. Zijn marktwaarde wordt op 20 miljoen geschat, het dubbele van wat Blauw-Zwart destijds zelf betaalde.

West Ham duwt door

Nadat onder andere Ardon Jashari al de jackpot opleverde hoopte Club hem net zoals Ordonez misschien stiekem alsnog aan boord te houden, maar dat lijkt nu toch vergeefse moeite. Volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is West Ham, waar zijn naam al langer de ronde doet in de wandelgangen, namelijk van plan om door te duwen voor Onyedika.

Zelf zou de 17-voudig international ook oren hebben naar een overstap naar de Premier League. Club haalde met Aleksander Stankovic en Ludovir Reis reeds twee vervangers in huis, terwijl het ook Lynnt Audoor nog langer probeert vast te leggen. Of er mits een exit van Onyedika nog vers bloed bijkomt op het middenveld valt dan ook sterk te betwijfelen.

Onyedika is onvervangbaar voor Club Brugge

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

51
51
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

76
76
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

22
22
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

77
77
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

142
142
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

91
91
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

244
244
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

65
65
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

424
424
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

377
377
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

677
677
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

104
104
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

184
184
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws