Uitgaand transfernieuws bij RSC Anderlecht. Daar hebben ze een jonge centrale verdediger laten vertrekken. Dat maakte de club vandaag officieel bekend. Een verrassende overgang.
LEES OOK: 'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'
Baouf verlaat Anderlecht"Centrale verdediger Ismaël Baouf verlaat RSC Anderlecht en trekt naar SC Cambuur. De verdediger maakt de permanente overstap naar de Nederlandse tweedeklasser", klinkt het. De jongeling was nochtans aanvoerder van RSCA Futures en kende vorig jaar een goed seizoen. Hij mocht in het begin van de voorbereiding ook even meespelen met de A-kern.
"Ismaël kwam in 2022 over van de jeugdreeksen van Charleroi en tekende in de zomer van 2023 zijn eerste profcontract in paars-wit. De laatste twee seizoenen speelde de centrale verdediger bij onze RSCA Futures in de Challenger Pro League, waar hij in 51 wedstrijden in actie kwam", klinkt het.
Ismaël Baouf ✒️📜 𝟐𝟎𝟐𝟖+𝟏
— SC Cambuur (@SCCambuurLwd) August 12, 2025
Transfer naar Cambuur
Bij Cambuur zijn ze zeer tevreden met de nieuwkomer. Technisch manager Lars Lambooij over de komst van de jonge verdediger. "Met al vijftig wedstrijden in de benen op deze leeftijd beschikt Ismaël toch al over redelijk wat ervaring en dat zegt iets over zijn potentieel en vooral zijn voorwaarden."
"Het is een agressieve verdediger met een goede timing in zijn kopduels en daarnaast heeft hij ook graag de bal. We zijn blij dat we weer in staat zijn om een talentvolle speler aan ons te binden", vertelde hij via de clubkanalen.