Leko grijpt stevig in bij KAA Gent: nóg transfergeweld

door
Leko grijpt stevig in bij KAA Gent: nóg transfergeweld

De trein is nog niet op stoom gekomen bij KAA Gent. De eerste twee speeldagen konden de Buffalo’s geen indruk maken met een nederlaag tegen STVV en een zeer zuinige zege tegen promovendus La Louvière. Komende speeldag wacht landskampioen Union SG.

Ivan Leko werd aangesteld als de redder in nood bij KAA Gent, maar de Kroaat wilde versterkingen zien bij de Buffalo’s. Met onder meer Abdelkahar Kadri en Maksim Paskotsi kreeg hij die ook, maar eerstgenoemde is nog niet fit. Paskotsi heeft nog een aanpassingsperiode nodig.

LEES OOK: AA Gent heeft weer beet: aanwinst nummer zes is een feit

Leko grijpt stevig in

Leko beseft dat Union SG andere koek zal worden dan La Louviére. “We kunnen een andere partij verwachten dan tegen La Louvière. Union zet enorm veel druk, terwijl La Louvière meer wilden afwachten. We moeten proberen om onze zwaktes te verbergen en onze kwaliteiten te laten zien. Ik ben wel tevreden met wat we vorige week lieten zien", citeerde Het Nieuwsblad de Kroaat.

Leko zag zijn ploeg kwaliteit verliezen en zal moeten ingrijpen. “Nu moeten we proberen om Union in de problemen te brengen. De zege tegen La Louvière had zeker impact op het team. In onze situatie is dat zeker en vast het geval. We verloren heel wat goede jongens: ik zag donderdagavond bijvoorbeeld Watanabe en Brown aan het werk in het Europese duel tussen Feyenoord en Fenerbahçe.”

Nog transfers op komst?

Leko hintte overigens op nóg zomerse transfers van KAA Gent. “We proberen nu nieuwe, kwaliteitsvolle jongens aan te trekken. Elk positief resultaat is ondertussen heel erg welkom. Een goed resultaat tegen Union kan daarom zeker een boost veroorzaken.”

🔥 Wat iedereen nu leest

'Géén Isak: Liverpool vindt meteen nieuw monstertarget'
'Géén Isak: Liverpool vindt meteen nieuw monstertarget'
'DAZN op zucht van akkoord met Telenet & Proximus'
'DAZN op zucht van akkoord met Telenet & Proximus'

Heeft KAA Gent nog kwaliteitsinjecties nodig?

Meest recent

Anderlecht strikt toptalent: contract tot medio 2028

Olivier Renard richt zijn pijlen op de transfermarkt voornamelijk op jongere targets, maar dat ook ...

22
22
'Déjà vu voor Antwerp: transfer ketst op valreep af'

Naar jaarlijkse traditie is Antwerp ook deze zomer een bezige bij op de transfermarkt. Zowel op ...

57
57
Hayen blijft puzzelen: Club Brugge maakt selectie bekend

Het seizoen is nog maar pas weer begonnen, maar de belangrijke matchen volgen mekaar nu al snel ...

220
220
Hasi haalt gram: bocht van 180 graden in Anderlecht?

Dankzij een vlotte 3-0 zege tegen Sherrif Tiraspol staat RSC Anderlecht met één been ...

230
230
'Doorbraak op til: recordtransfer voor Club Brugge?'

De kassa rinkelt deze zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, waar Ardon Jashari zopas een ...

532
532
Dubbelslag Antwerp op komst: Wils praat mond voorbij

Royal Antwerp FC hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. The Great Old ...

646
646
Leko grijpt stevig in bij KAA Gent: nóg transfergeweld

De trein is nog niet op stoom gekomen bij KAA Gent. De eerste twee speeldagen konden de ...

374
374
Zulte Waregem gooit twee troeven voor de Anderlecht-leeuwen

Zulte Waregem neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht en de promovendus wil de kater van vorige ...

432
432
‘Trossard wil grote slag slaan, twee serieuze opties’

De toekomst van Leandro Trossard bij Arsenal is onzeker. De Rode Duivel was afgelopen seizoen ...

161
161
Prestigetransfer KRC Genk rond: al tegen Standard in actie?

KRC Genk is nog niet klaar op de zomermercato. De Limburgers gaan de laatste tijd de Aziatische toer ...

517
517
'Club Brugge heeft nieuw goudhaantje op het oog'

Club Brugge beleeft een drukke zomertransferperiode en het is nog niet gedaan. Na het vertrek van ...

614
614
'Antwerp wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Bij Antwerp zitten er deze zomer nog heel wat transfers in de pijplijn. De Great Old wil met Marwan ...

294
294
'Genk slikt domper voor cruciale weken'

KRC Genk heeft zijn start dit seizoen gemist met een één op zes, al kregen ze met Club ...

182
182
Westerlo heeft broodnodige versterking beet

Westerlo wil zaterdag tegen KV Mechelen verdergaan op zijn elan, nadat het vorig weekend tegen Zulte ...

56
56
Baseggio dropt enorme Jashari-bom bij AC Milan

Enkele dagen geleden kwam er eindelijk een einde aan de soap rond Ardon Jashari. Na wekenlang ...

1577
1577
'Michel Vlap versiert zeer lucratieve transfer'

Dit weekend gaat ook in de Eredivisie het nieuwe voetbalseizoen van start. Dat gebeurt met heel wat ...

149
149
Defour tipt enorme verrassing in Champions' Play-Off

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nog maar twee speeldagen ver en dus is het nog vroeg om ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'STVV shopt bij Anderlecht, Man Utd haalt uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

217
217
‘Toptransfer Zeno Van Den Bosch in stroomversnelling’

Zeno Van Den Bosch wordt al geruime tijd met een toptransfer in verband gebracht, maar de afgelopen ...

873
873
Jashari brult meteen ferme taal bij AC Milan

De transfersoap van Ardon Jashari leek een eeuwigheid te duren, maar uiteindelijk kwam er toch witte ...

472
472
Anderlecht-fans likkebaarden: grote naam op komst?

RSC Anderlecht is wisselvallig aan het seizoen begonnen. In de competitie loopt het op wieltjes, ...

510
510
Kompany toont onverbiddelijke hand bij Bayern München

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen in de Bundesliga. De verwachtingen in Beieren zijn ...

213
213
Lucas Hey vreest groot struikelblok Anderlecht

RSC Anderlecht moest al vroeg op het seizoen een enorme Europese teleurstelling slikken. Paars-Wit ...

394
394
Schandaal rond ex VRT-journaliste schokt sport- én medialand

Radiopresentator Bart D.R. (38), bekend van Radio 1, MNM en Nostalgie, staat onder vuur in een ...

317
317
Raman roept plots straf transferstatement naar KV Mechelen

Benito Raman heeft op de Belgische velden al heel wat watertjes doorzwommen. De aanvaller speelde ...

408
408

Meer sportnieuws