‘Bod op Bertaccini: Anderlecht jubelt, Standard huilt'

door
‘Bod op Bertaccini: Anderlecht jubelt, Standard huilt'

Adriano Bertaccini is grof wild op de transfermarkt. Vooral RSC Anderlecht wordt gelinkt met de aanvaller van Sint-Truiden VV. Nu kwam Sacha Tavolieri met een update op de proppen. Er is een bod onderweg voor de Italobelg.

Bertaccini maakte afgelopen seizoen veel indruk bij STVV en verschillende club staan dan ook in de rij voor de spits. Naast Anderlecht noemde transferjournalist nu ook Standard Luik bij naam. De Rouches kregen echter een ferme dreun.

LEES OOK: Hasi spreekt klare taal over zomermercato Anderlecht

Dure vogel

Bertaccini heeft bij STVV nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. Het jeugdproduct van KRC Genk wordt vooral genoemd bij Anderlecht. Daar wordt hij dan weer gelinkt als dé opvolger voor Kasper Dolberg, maar daar is niets van waar.

Volgens Tavolieri is een toekomstige transfer van Bertaccini naar het Lotto Park niet gelinkt aan een vertrek van de Deense goaltjesdief. Ook Standard informeerde de afgelopen dagen bij STVV, maar de Rouches kunnen Bertaccini niet betalen.

Buitenland?

Naast de Belgische clubs kan Bertaccini ook naar het buitenland trekken. Er is interesse vanuit de MLS, Italië en Engeland, waar Coventry wordt genoemd. Eerder werd al een vraagprijs van rond de 8 miljoen euro genoemd, toch een ferm bedrag voor een Belgische club.

Denk jij dat Anderlecht de strijd om Bertaccini zal winnen?

Meest recent

Club speelt met vuur: Jackers op randje van breken

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

21
21
Engelse pers trekt straffe conclusie na optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

7
7
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

214
214
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

271
271
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

33
33
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

248
248
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

50
50
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

117
117
Rode kaarten Degreef en Erabi: Hasi maakt ref helemaal af

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

751
751
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

284
284
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

450
450
Skoras duidt na glansrol grote verschil met Club aan

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

481
481
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

56
56
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

108
108
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

404
404
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

123
123
Doku schittert in verwoestende Manchester-derbyzege

Jérémy Doku heeft zich op weergaloze wijze in de kijker gespeeld tijdens de ...

232
232
Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

De Challenger Pro League blijft garant staan voor spektakel. Na vijf speeldagen steken SK Beveren en ...

134
134
Olivier Renard spreekt vrijuit: "Het is een schandaal!"

Op dit moment speelt Anderlecht in het eigen Lotto Park tegen Racing Genk. Voor Paars-Wit is het de ...

444
444
De Ketelaere glundert na berenmatch: "Dát is cruciaal"

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels lieten dit weekend opnieuw van zich spreken op de Europese ...

73
73
Coucke dropt nieuw bommetje vlak voor Anderlecht-Genk

RSC Anderlecht neemt het zondagavond op tegen KRC Genk. Vlak voor de aftrap van dat duel in het ...

591
591
VAR-fase bedaart gemoederen: Janssen én Samoise reageren

AA Gent heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt. Ondanks een vroege rode kaart voor ...

376
376
Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Voor Rik De Mil is Jan Breydel nog steeds vruchtbare grond. Een gezwind Charleroi maakte deze ...

37
37
Grote terugkeer in basiself Anderlecht, Oh speerpunt Genk

RSC Anderlecht snakt na een erg woelige periode naar een gunstig resultaat. Liefst zondagavond al op ...

138
138
Janssen trekt pijnlijke conclusie na zure nederlaag

Antwerp FC is met een slipper aan het tweede luik van het seizoen begonnen. De Great Old verloor ...

272
272

Meer sportnieuws