Wils speelt open kaart over bizarre transfersoap Antwerp

door
Wils speelt open kaart over bizarre transfersoap Antwerp

Antwerp rondde met Glenn Bijl zopas al een zesde inkomende transfer af, maar daarmee blijkt de honger nog niet gestild op de Bosuil. Vooral centraal achterin blijft versterking  meer dan welkom. Alleen verloopt die zoektocht niet bepaald van een leien dakje.

Om zowel op als naast het veld de schoenen van Toby Alderweireld te vullen stond Marc Overmars op het punt om opnieuw een grote naam toe te voegen aan de kleedkamer op de Bosuil, want de deal met Matija Nastasic leek in kannen en kruiken. Op de valreep werd de komst van de 32-jarige Serviër, die gratis kon worden opgepikt, echter afgeblazen.

LEES OOK: 'Overmars vangt bot: Antwerp staakt jacht op toptarget'

Nastasic niet naar RAFC

Nastasic slaagde naar verluidt nochtans voor zijn medische keuring, maar in de laatste fase van de onderhandelingen liep het alsnog mis. Omdat niet alle puzzelstukjes in mekaar pasten besloot de Great Old dan ook om alsnog af te zien van de voormalige verdediger van Manchester City. Daarbij lijkt het financiële aspect tot het voornaamste struikelblok.

Zelf zou Nastasic, wiens komst volgens Het Laatste Nieuws weliswaar nog niet volledig van de baan is, er immers pittige looneisen op nahouden. Gezien de beperkte middelen in Deurne-Noord bleek hij daarom geen spek voor de bek van de Antwerpenaren, waar de spoeling in het hart van de defensie daardoor voorlopig wel nog steeds flinterdun blijft.

Overmars schakelt door

Tenslotte blijven Zeno Van den Bosch, die bovendien wellicht nog andere oorden opzoekt, en Rosen Bozhinov nog altijd over als enige opties. Terwijl zijn bazen de jacht op vers bloed achterin dus verderzetten liet Stef Wils zijn licht schijnen op de afgeketste komst van Nastasic. "Als een transfer niet doorgaat, is dat altijd een streep door de rekening."

"Maar het bestuur heeft haar uiterste best gedaan om een akkoord te vinden. Helaas is dat niet gelukt, maar dat is nu eenmaal hoe het hedendaagse voetbal in elkaar zit. De club is nu bezig met een vervanger en we hopen snel defensieve versterking te hebben", wordt de coach tijdens zijn eerste persbabbel geciteerd door HLN en Gazet van Antwerpen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'

Gemiste kans voor RAFC?

Meest recent

'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

209
209
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

10
10
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

54
54
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

614
614
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

95
95
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

224
224
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

595
595
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

109
109
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

295
295
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

438
438
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

248
248
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

258
258
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

209
209
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

589
589
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

148
148
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

56
56
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

291
291
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

767
767
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

101
101
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

239
239
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

218
218
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

295
295
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

379
379
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

301
301

Meer sportnieuws